Haber

Beşiktaş taraftarlarının gönderdiği oyuncaklar depremzedelere dağıtıldı

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, futbol A takımı, beyin sarsıntısından etkilenen çocuklara moral vermek amacıyla Vodafone Park’ta Antalyaspor ile oynadı. “Bu oyuncak senin için dostum”Sahaya fırlattıkları pelüş oyuncaklar, gönderildikleri çadır kent Kahramanmaraş’ta çocuklar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Kamyonlardan indirilen oyuncaklar, çizgi film karakterleri kostümlü Beşiktaş gönüllüleri tarafından çocuklara dağıtıldı. Oyuncak dağıtımına Kulüp Başkan Yardımcısı Serhan Çetinsaya ve Futbol AŞ Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Fidan da eşlik etti.

Oyuncaklara sarılmış mektuplar

Gelen paketlerde çok sayıda çocuğun oyuncaklara sarılı mektuplar gönderdiği görüldü. İstanbul Arnavutköy Bolluca İlköğretim Okulu 2. sınıf öğrencisi Yusuf Eren Memiş’in gönderdiği oyuncak paketinden çıkan mektup okuyucuları duygulandırdı.

Yusuf Eren Memiş’in mektubunda,

“Sevgili dostum ben Yusuf Eren Memiş, İstanbul Arnavutköy Bolluca İlkokulu’ndan sana bu mektubu yazıyorum. Kendini asla yalnız hissetme. Seni çok seviyoruz. Yalnız olduğunu sanma, biz buradayız. Sana dua ediyoruz. .Korkmayın bunu birlikte aşarız.Başımıza da gelebilir.Tanımasak da farketmez zaten birlikte yaşamıyor muyuz?Herkese geçmiş olsun, yanınızdayız. Tümü.”

açıklamalarda bulundu.

aksekihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu